Опубліковано

Odorgone великі обсяги 3, 5 і 10 літрів

Американський засіб-нейтралізатор Odorgone на сьогоднішній день не має аналогів у всьому світі. Характеризуючись унікальним складом, куди входять 35 ефірних масел і натуральних екстрактів, воно успішно застосовується в різних сферах життєдіяльності людини. Якщо вам потрібно видалити неприємні або застояні запахи в будь – якому приміщенні, незалежно від його призначення, площі і джерела «аромату» – Odorgone прийде на допомогу.

Поряд з традиційною фасуванням кошти на 0,5 літрів виробники пропонують його в тарі на 3, 5 і 10 літрів. Таким чином торгова марка турбується про тих, кому за родом своєї діяльності доводиться мати справу з прибиранням і неприємними запахами кожен день, а саме про співробітників і клієнтів:

 • готелів та готелів;
 • громадських установ;
 • дитячих садків, шкіл, вищих навчальних закладів;
 • клінінгових компаній;
 • спортивних і тренажерних залів;
 • підприємств, пов’язаних з громадським харчуванням;
 • автосалонів, що займаються реалізацією старих автомобілів;
 • тваринницьких ферм, кінологічних та інших клубів, готелів для тварин;
 • медичних і ветеринарних установ;
 • підприємств у сфері переробки та утилізації відходів;
 • виробничих потужностей у сфері переробки та випуску м’ясної та молочної продукції.

Чому це зручно

Купуючи Odorgone в тарі великого обсягу, кожен клієнт, а в його особі організація, установа, промислове підприємство отримує масу переваг, наприклад:

Економія коштів при обробці великих площ.
Можливість надовго забути про закупівлі засобів, що мають протигрибковий ефект.
Зручність при використанні.

Вартість Odorgone великого обсягу-це вигідне одноразове вкладення у власне або клієнтське здоров’я і гарний настрій, адже вже доведено, що неприємні запахи негативно впливають на наше самопочуття і світовідчуття. Зробивши закупівлю один раз, ви надовго забезпечите себе якісним нейтралізатором запахів і зможете проводити прибирання, не рахуючи кожну краплю чудо-засобу.

Багатьох клієнтів спочатку відлякує досить висока ціна продукту. Але швидкий і стабільний результат у видаленні запахів, відсутність будь-яких побічних ефектів в застосуванні, мінімальна витрата, натуральна основа і гіпоалергенність, нешкідливість для малюків, чутливих людей і тварин, збереження здоров’я і приємної атмосфери в приміщенні – це ті складові, які дорогого коштують! Високоефективні натуральні інгредієнти в інноваційній рецептурі засобу, виготовленого на високотехнологічному обладнанні, не можуть бути дешевими – це розуміє кожна тверезомисляча людина. А казки про безкоштовну панацею від усіх бід – не для нас.

До переліку основних клієнтів Odorgone входить багато відомих компаній, які вже давно оцінили всі переваги його придбання саме в таких обсягах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 + 4 =