Опубліковано

Вам набрид неприємний запах в холодильнику?

Вам набрид неприємний запах в холодильнику?

Поїхали відпочивати, а ваший холодильник розморозився?

Тоді Вам стане у нагоді органічний засіб для видалення неприємного запаху OdorGone Home
Чому саме OdorGone?
Його унікальність в тому, що він видаляє запах на молекулярному рівні, тим самим не маскує, а прибирає його повністю.
Засіб безпечний для людей, дітей, домашніх улюбленців і навіть алергетиків.
Odorgone нейтралізує запахи різного походження і володіє антибактеріальною дією проти грибків, коків та інших мікроорганізмів.
Він дуже простий у використанні.

Як усунути запах в холодильнику?

Для початку, обов’язково відключаємо побутову техніку від мережі, після видаляємо все частинки їжі, потьоки, гнилості з усією поверхні приладу. Після промиваємо мильним розчином (вода + мило) всі доступні панелі, гумові ущільнення, прибираючи всі джерела неприємного запаху. Далі обов’язково сушимо або протираємо сухим рушником.

Після очищення обробляємо Odorgone, розпилюючи засіб по всій поверхні холодильника. Робимо обробку у всіх легко-і важкодоступних місцях, відвертаючи, при необхідності, гумки ущільнювачів. Акуратно працюємо з панелями управління, кнопками тощо, не “заливаючи» їх. Завжди будьте обережні, працюючи з електричними приладами!

Для того що б все натуральні компоненти Одоргон, а їх понад тридцяти, вступили в реакцію нейтралізації молекул неприємного запаху, необхідний кисень (повітря). Тому, після обробки не закриваємо, а лише прикриваємо дверцята, щоб отримати доступ кисню, і залишаємо на 10 годин. Далі, в міру необхідності, проводимо обробку ще 2 рази, з інтервалом 3 години.
Буває цілком достатньо і 1-2 обробок Одоргоном, все залежить від ступеня забрудненості приладу і як довго він перебував у такому стані.

Звичайно, продукти продовжують псуватися, м’ясо і риба підтікають, і запах починає проявлятися знову. Але, Одоргон, має чудову властивість накопичуватися на поверхні, створюючи захисну плівку, і при подальшій взаємодії з молекулами неприємного запаху благополучно видаляє їх. Це абсолютно безпечно для вас і ваших продуктів.
Таким чином, ви проводите бактерицидну обробку, видаляючи всі запахи, і чим більше ви користуєтеся Odorgone, тим активніше він допомагає (ефект накопичення) і менше витрачається. Рекомендація: обробляти побутову техніку, кожні 3-6 місяців, в залежності від віку побутового приладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

26 − = 25