Опубліковано

Як позбутися запаху свіжого ремонту ?

Як позбутися запаху свіжого ремонту ?
Запах ремонту, це запах «новизни», «змін». Колишні застарілі запахи перестали відчуватися, тому нові нас радують. Але що це за запахи? Що виділяють фарби, клей, нові матеріали? Перелічимо основні речовини якими пахнуть нові меблі та оздоблення.
Бензол: фарби, новий килим, нові штори і оббивка меблів.
Аміак: миючі засоби. Хлороформ: фарби, новий килим, нові штори і оббивка меблів.
Формальдегід: тютюновий дим, фанера, шафи, меблі, ДСП, офісні перегородки, новий килим, нові штори, шпалери і т.д.
Трихлоретилен: фарба, клей, меблі та шпалери.
Тетрахлорметан: фарби, нові штори, новий килим і миючі засоби.
Всі ці речовини отруйні, канцерогенні.

Не вірите? Загляньте в енциклопедію. Або згадайте зі шкільних уроків безпеки життєдіяльності про токсикоманії: «Речовини, що містять в клеях і фарбах, викликають руйнування мозку». Звичайно, ви не вдихаєте їх в такій концентрації як токсикомани, але ви ними дихайте кілька тижнів і місяців поки перебуваєте в квартирі.
Як результат: головні болі, депресія, втома, скачки тиску і ще багато менш поширених симптомів вказують на систематичне вплив отруйних речовин.
Нерідко косметичний ремонт затівається, щоб позбутися запахів. Але не завжди запах вдається знищити або ізолювати. Іноді, після вивітрювання фарби старий запах з’являється знову, і всі витрати і праця виявляються марними. Особливо уперті запахи не вдається зафарбувати водоемульсіонкою або заклеїти шпалерами. До числа таких стійких запахів відносяться: пожежі, трупний запах, тваринні запахи. Ці запахи треба було видалити до ремонту.
Чисте повітря, в ідеалі, це повітря без запахів !!!!!!!!!
Ви можете з легкістю і без будь-якої шкоди для свого здоров’я видалити запах ремонту. OdorGone – чудовий засіб для боротьби з неприємними запахами в вашому домі. Його можна використовувати як нейтралізатор запаху при прибиранні квартири.
витрата:
обробка повітря – 5-10 розпилень на кімнату 15 м²
обробка поверхонь:
профілактика – 5-10 мл. на 1 м²
видалення в’ївшихся запахів – 50-100 мл. на 1 м²
Властивості: видаляє запахи будь-якого походження, безпечний для людей які страждають на астму, не дратує і безпечний для тварин, натуральний, гіпоалергенний, прибирає алергени з повітря, володіє антибактеріальними властивостями, активний відносно мікробів, грибків, коків, нейтральний по відношенню до всіх видів матеріалів, не залишає слідів, не містить спирту, не токсичний, повністю біорозкладаний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

7 + 3 =