Опубліковано

Як позбутися від запаху котячої сечі ? – Відповідь

Запах кошачьей мочи, как избавиться от запаха кошачьей мочи, избавиться от кошачьего запаха, как вывести кошачий запах, убрать кошачий запах, вывести запах кошачьей мочи, кошачья моча на диване, удалить запах кошачьей мочи, средство от запаха кошачьей мочи, запах кошачьей мочи в квартире, вывести кошачью мочу с дивана

Як позбутися від запаху котячої сечі ?

Запах котячої сечі-типова проблема для всіх господарів котів! Якщо ви почали шукати способи, як позбутися від запаху котячої сечі – значить, ця проблема мучить вас вже довгий час. Кіт мітить меблі, взуття або навіть одяг, ходить в туалет не в лоток, а на килим або постільну білизну – привід знайти хороший засіб для боротьби з жахливим стійким запахом. Котяча сеча на дивані – одна з найпоширеніших ситуацій, так як досить складно відразу і повністю позбутися від їдкого аромату. Тоді як вивести котячий запах? Якщо традиційні рецепти не допомагають – значить ви не пробували Odorgone!

Як Odorgone допомагає позбутися від котячого запаху ?

Odorgone-це абсолютно натуральний продукт, який допоможе делікатно вивести запах котячої сечі. До його складу входять тільки природні компоненти, такі як рослинні екстракти і масла. Тому Odorgone має нейтральний запах і абсолютно безпечний, якщо його розпорошувати в приміщенні. Він нешкідливий як для людей, так і для тварин. За рахунок того, що в складі немає ні спирту, ні інших хімікатів, ви можете обробити будь-яку поверхню, не залишивши там ні плям, ні розлучень. Вивести котячу сечу з дивана або інший тканинної основи і знезаразити – в цьому випадку нейтралізатора запаху Odorgone немає конкурентів!

Odorgone VS традиційні методи від запаху котячої сечі в квартирі

Зазвичай господарі переживають з приводу того, що засіб може нашкодити домашньому улюбленцю, дітям і т.д. якщо використовувати звичайну хімію в боротьбі з запахом котячої сечі, можна завдати шкоди всім. Але з Odorgone такого не станеться. Odorgone кардинально відрізняється від стандартних засобів проти котячого запаху. Він не маскує запах, а бореться з ним на молекулярному рівні і, що важливо, не залишає аромат після себе. Прибрати котячий запах складно через те, що до складу сечі входять мікроорганізми, які навіть після ретельного прибирання продовжують жити. Odorgone має антимікробну активність, тобто вбиває бактерії, тому повністю нейтралізує запах.

Як використовувати Odorgone, щоб повністю прибрати запах котячої сечі в квартирі ?

Для того, щоб засіб від запаху котячої сечі було ефективним помічником, необхідно пам’ятати про запобіжні заходи. Залежно від того, де ви хочете видалити запах котячої сечі, буде змінюватися принцип роботи із засобом. Вся детальна інформація буде завжди під рукою, на упаковці спрею. Odorgone підходить для будь-яких поверхонь, його зручно розпорошувати і обробляти ним різні ділянки.

Нейтралізатор запахів OdorGone Animal Gold-кращий засіб для того, щоб вивести запах сечі кота ! Використовуйте спрей за призначенням, згідно з інструкцією! Більш детальну інформацію можна знайти тут: odorgone.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 + 3 =