Опубліковано

Чим вивести запах сечі?

Чим вивести запах сечі ? – Допоможе Odorgone Med 500 ml

Людська сеча (сеча) – являє собою сукупність хімічних речовин, які не розчиняються у воді. На сьогоднішній день досить актуальна проблема, коли необхідно позбутися від запаху сечі, з якою стикаються люди в різних ситуаціях:

  • догляд за тяжко хворою або літньою людиною;
  • поява в сім’ї дитини.

Глобальна мережа пропонує масу рішень, більшість з яких виглядає досить абсурдно. Сьогодні ми розповімо, як і чим вивести запах сечі як дорослої людини, так і дитини.

Як позбутися від неприємного запаху, коли він вже в’ївся

Перш ніж приступати до вирішення будь-якої проблеми, необхідно знати, з чим маємо справу. В даному випадку, сеча-видільна рідина, що володіє характерним запахом. Запах урини досить їдкий, тому можна навіть не намагатися усунути його за допомогою звичайної води і побутової хімії. Більшість домогосподарок йдуть за допомогою в Інтернет в надії знайти оптимальне рішення.

Будь-які засоби на зразок оцту і спирту і їх сукупності не володіють універсальним ефектом. В іншому, вони не володіють практично ніяким позитивним ефектом і можуть лише погіршити ситуацію. Важливо розуміти принципові відмінності перед тим, як намагатися вивести запах сечі.

Сеча дорослого і дитини володіють неприємним запахом, проте мають різний рівень їдкості і стійкості. У випадку з дитиною – позбутися неприємного запаху набагато простіше, так як в його урине ще немає речовин, які відповідають за різкий і неприємний запах. Сеча дорослого проникає в меблі і будь-який матеріал, який може вбирати рідину, після чого її вкрай складно вивести. Зовсім недостатньо позбавиться від плям на меблях, простирадлах або матраці. Сеча, контактуючи з киснем, починає окислюватися, після чого починається утворення речовин, які просто не розчиняються у воді.

Як видалити запах сечі

Для початку необхідно абстрагуватися від різних «перевірених Дідом» народних засобів. Це марна трата часу і грошей, а результат буде або нульовим, або тільки погіршить ситуацію. Назавжди позбутися від запаху людської сечі може універсальний засіб OdorGone. Перш за все, даний засіб не відноситься до категорії ароматизаторів. У його складі відсутні токсичні і шкідливі хімічні речовини, що провокують алергічні реакції у людей. OdorGone діє на молекулярному рівні, а рослинні ензими в його складі прискорюють розкладання складних речовин, що дозволяє швидше усунути запах сечі.

Можна виділити кілька переваг:

  • екологічність;
  • гіпоалергенність;
  • ефективність;
  • швидкість;
  • нешкідливість.

OdorGone вже довело свою ефективність на практиці в найскладніших ситуаціях. Застосування досить просте: розчиніть засіб у воді і вимийте зону, що виділяє запах. Також можна розпорошити засіб прямо на джерело неприємного аромату. Більше не потрібно ламати голову над тим, чим вивести запах дитячої сечі і урини дорослої людини, а досить використовувати засіб від запаху сечі людини OdorGone .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

71 − 66 =