Опубліковано

Як позбутися запаху взуття

Як позбутися запаху взуття – Засіб запаху взуття.

Одна з головних проблем у теплу пору року – як позбутися запаху взуття. Для початку необхідно визначити джерело неприємного запаху – шкіра. На шкірі постійно перебуває велика кількість мікроорганізмів, які розмножуються в умовах вологості та тепла. Простіше кажучи, коли наші ноги пітніють – мікробів стає більше, внаслідок чого з’являється запах.

Як прибрати запах із взуття – алгоритм

  1. Видалення вже наявного запаху за допомогою Odorgone;
  2. Вирішення проблеми з підвищеним потовиділенням ніг;
  3. Перешкоджання розмноженню бактерій.
  4. Гарантія успіху – регулярне повторення кожного пункту.

Як позбутися запаху у взутті – OdorGone Shoes 100 ml

Коли не вистачає часу або немає можливості зайнятися пранням взуття – допоможе поглинач запаху. Сьогодні існує десятки сайтів, які заявляють, що знають, як видалити запах із взуття в домашніх умовах і не купуючи дорогих коштів. На них рекомендується користуватися нехитрими (і безглуздими, насправді) засобами, на кшталт кавових зерен та іншого. Найраціональніша порада – використання поглиначів запаху (маленькі прозорі кульки), але їх не завжди можна дістати. Крім того, велика частина порад допомагає лише заглушити неприємний аромат, а не позбутися його.

OdorGone працює за іншим принципом – засіб наноситься на джерело неприємного запаху, після чого компоненти у його складі знищують речовину, що видає аромати, на молекулярному рівні. Зрозуміло, краще зовсім не доводити до появи неприємного запаху, а як це зробити – дізнаєтесь далі.

Неприємний запах із взуття не з’явиться при правильному догляді

  • Мало просто позбутися неприємного запаху, тому що через деякий час він може повернутися знову. Важливо дотримуватися правил догляду за власним взуттям, навіть коли ви його не носите. Наприклад, після трудового дня потрібно залишати своє взуття відкритим, щоб дати йому час «освіжитися» і просушитися.
  • В ідеалі, не рекомендується носити одну й ту саму пару щодня і не можна тримати у взутті поношені шкарпетки.
  • Неприємний запах у взутті не з’явиться, якщо не давати йому промокати в дощову пору року або взимку. Рекомендується використовувати захисні засоби, що відштовхують воду, а також застосовувати натуральний засіб для усунення запаху – OdorGone.
  • Регулярне чищення і протирання, а також своєчасна зміна устілок не дасть мікробам і шансу на розмноження. Важливо те, з якого матеріалу виготовлені устілки. Рекомендується використовувати устілки виключно із натуральних матеріалів. Існують спеціальні устілки, що знижують рівень пітливості.

Швидко видалити неприємний запах у взутті

Є один невеликий лайфхак, про який має знати кожен, хто хоч раз зіштовхувався із жахливими ароматами – OdorGone. Цей засіб справляється з будь-якими запахами, навіть найбільш стійкими, при цьому не завдаючи шкоди шкірі людини. Доступний та ефективний засіб допоможе вирішити проблему раз і назавжди, оскільки видаляє джерело запаху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

− 3 = 5