Опубліковано

Як прибрати запах гару

Як прибрати запах гару? – Не проблема для Odorgone Запахи гару, пожежі та тютюну

Уявіть ситуацію, як ви займаєтеся побутовими справами або просто гортаєте стрічку новин, і ваш спокій порушує різкий і неприємний запах. Ні, це не дитяча несподіванка і не приємний сюрприз від домашнього улюбленця, а їдкий запах гару, який миттєво заповнив усе приміщення. Забутий у духовці пиріг, що згорів побутовий прилад і чи загоряння предмета інтер’єру – запах, який ні з чим не сплутати. Благополучно усунувши джерело проблеми, залишається відкритим питання «як усунути запах гару?».

Справа в тому, що навіть незначне загоряння може залишати після себе стійкий запах, від якого вже не відбутися так просто. Сьогодні ми розповімо, як усунути запах гару в квартирі повністю і назавжди.

Як позбутися поганого запаху

Перше, що спадає на думку – провітрювання квартири. Але чи це має сенс? Зрозуміло, це усуне видимий дір, який також видає неприємний запах, але це лише 50% вирішення проблеми. Також ситуацію врегулює кондиціонер, який не менш швидко позбавиться всього диму в кімнаті.

Також прибрати запах гару в квартирі допомагає волога. Вологе прибирання та ємності з водою, розставлені по всій квартирі, здатні ввібрати частину запаху, але питання досі залишається відкритим.

Велика кількість сайтів рекомендує кілька «дієвих» способів усунення смороду після пожежі або пригорання на плиті. Поспішаємо запевнити вас, що жоден з можливих «народних» прийомів не позбавляє квартири запаху на всі 100%, особливо біля вогнища займання.

Як видалити запах у всій квартирі та на джерелі займання

Як говорилося раніше, спочатку необхідно провести вологе прибирання, а також усунути візуальні наслідки. Під час збирання всі вікна повинні бути відкриті навстіж (якщо є кондиціонер, то закрити всі вікна і включити на повну потужність). Позбавившись диму і почорнінь, можна починати думати, як прибрати запах гару з квартири.

Більшості читачів на думку прийде використання освіжувача запаху. Однак, подібний підхід не тільки нічого не виправить, а й може зашкодити мешканцям квартири. Припустимо, в нормальних умовах досить кілька разів розпорошити освіжувач, запах якого швидко випаровується (разом з неприємним ароматом). Нам здається, що ось він – дієвий засіб, але ні, адже запах випарувався б незалежно від застосування освіжувача з часом.

Інша сторона медалі застосування освіжувача – шкода. Освіжувачі здатні спровокувати алергічну реакцію через вміст у складі агресивних хімічних компонентів.

Тому ми рекомендуємо засіб від запаху гару OdorGone. На відміну від освіжувачів та «народної практики», одоргон діє на молекулярному рівні, видаляючи джерело запаху з будь-якої поверхні. Його можна розчинити у воді або розпорошити прямо на проблемний об’єкт. Завдяки своєму складу засіб абсолютно нешкідливий, а поверхні, оброблені ним, можуть відразу ж вводитися в експлуатацію. OdorGone – це ефективне усунення неприємних запахів за розумною ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

+ 63 = 68