Доставка

Адресна доставка по Києву

Адресна доставка замовлень по Києву здійснюється з понеділка по суботу з 09:00 до 19:00. За наявності товару на складі та оформленні замовлення до 12.00 доставка відбувається наступного дня оформлення замовлення, крім неділі. Якщо замовлення оформлено у неділю, доставка провадиться у понеділок. Ми уточнюємо наявність товару за Вашим замовленням, погоджуємо з Вами адресу, зручні дати та час доставки.


З магазину Odorgone

Самовивіз товару з магазину за адресою: м. Київ вул. Дегтярівська, 27а

Ви маєте можливість оформити замовлення на товар, що Вас цікавить, на нашому сайті і забрати свою покупку в магазині.

При оформленні замовлення ми уточнюємо зручний для Вас час приїзду за покупкою. Доставка товару до магазину здійснюється безкоштовно.


До відділення «Нова пошта»

Терміни доставки до відділення «Нова пошта» 1 – 3 дні. Після надсилання замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної. Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта» вартість доставки в «Нова пошта» може відрізнятися в залежності від адреси доставки, ваги, габаритів та кількості товару. В обов’язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність перед оплатою у відділенні «Нова пошта».

Важливо!  Перед відправкою весь товар перевіряється та страхується на повну вартість. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар у відділенні компанії Нова пошта у присутності співробітника. У разі неповного комплекту, нестачі товару необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлено механічні пошкодження, вам необхідно відмовитися від відправлення або пред’явити претензії компанії Нова пошта. Компанія Нова пошта відшкодовує завдану шкоду, якщо вона була заподіяна з її вини. Читайте також про умови отримання відправлень »