Про нас

Засіб для видалення запаху

Odorgone – унікальний засіб, створений, щоб позбутися запаху будь-якої складності! Це спеціальна розробка США поза конкуренцією будь-яких поглиначів та нейтралізаторів запаху. Odorgone користується великою популярністю по всьому світу, насамперед у Європі, США та елітних курортних країнах. Найкращим свідком якості є величезний піт у авіації, де чистота на першому місці. Тому серед постійних поціновувачів Odorgone можна назвати Czech Airlines, Boeing, South African Airways та Lufthansa.

Завдяки ефективності та легкості у використанні, Odorgone з успіхом заходитиме і на український ринок. Прибрати будь-який неприємний запах (запах котячої сечі, запах на одязі, інші неприємні аромати) – більше не проблема!

Натуральний склад Odorgone допоможе не тільки позбутися запаху швидко, але й без зайвого клопоту! Раніше у харчуванні “Як усунути запах…” середньостатистична домогосподарка надавала перевагу звичайним магазинним засобам з повною таблицею Менделєєва у складі. Алергії було не уникнути. Odorgone ж складається з натуральних компонентів: рослинні екстракти та понад 35 олій. Його перевага – відсутність хімікатів, спирту та інших агресивних речовин. Цьому засобу немає гідної альтернативи. Odorgone – повна безпека для людей та тварин!

Odorgone – багатофункціональний засіб. Він здатний позбутися запаху у взутті, прибрати котячий запах, видалити неприємний запах з холодильника, нейтралізувати запах гару після пожежі та в цілому ефективно впоратися з будь-яким подібним питанням. На відміну від освіжувачів повітря, спреїв із супермаркету, які в кращому разі тимчасово маскують запах, Odorgone дає надійний результат. Він бореться з неприємним запахом на молекулярному рівні та не наносить шкоди у вигляді свого специфічного аромату.

Лінійка товарів

Наш засіб має широку лінійку товарів для вирішення завдань. OdorGone Sport допоможе позбавитися від запаху поту на одязі, OdorGone for Car – бореться з неприємним запахом в машині. Також є й інші види, як OdorGone Smokebusters (проти запаху тютюну), OdorGone Professional for Home (допоможе прибрати запах у квартирі), Odorgone Animal Gold (виводить запах котячої сечі та життєдіяльності тварин), та OgorGone Shoes (справляється із запахом поту у взутті) ). Крім величезного асортименту продукції, Odogone має безліч форматів засобу: від 100 ml до 3-10 l у вигляді флаконів, спреїв, каністр і т.д.

Серед наших клієнтів безліч компаній з надання послуг: відомі готелі, приватні клініки, кафе та ресторани, клірингові компанії, а також підприємства, на яких виділення неприємного запаху – серйозна проблема. Для таких цілей ми пропонуємо Odorgone у великому форматі. Каністри OdorGone Professional for Home на 3 літри, 5 і 10 літрів. OdorGone Professional for Home ефективно бореться із запахом диму, гару, тютюну, а також інших побутових запахів, наприклад, нейтралізує наслідки від пожежі, “аромати” затхлості, гнилих залишків їжі, запахів людини тощо.

Odogone – найкращий нейтралізатор запаху, тому що його використовують по всьому світу! Це доступний, натуральний та ефективний засіб. Воно не містить хімікатів, тому є абсолютно безпечним як для людей, так і для тварин! Широка лінійка продукції дозволяє впоратися з безліччю завдань, економлячи при цьому час і гроші!