F.A.Q.

Чи несе одоргон шкоду для нашого здоров’я?

Odorgone абсолютно нешкідливий, як для Вас, так і для навколишнього середовища. Все тому, що засіб не містить токсинів та хімічних компонентів, а також у його складі відсутній спирт.

 

Де слід застосовувати одоргон?

Його можна застосовувати всюди, адже OdorGone універсальний.

 

Чи існує запах у одоргону?

Це суміш натуральних екстрактів і олій, і він відчувається лише в момент застосування. Але після усунення неприємного запаху ароматичні властивості OdorGone губляться, і повітря стає свіжішим і чистішим.

 

До яких регіонів здійснюється доставка?

Наша компанія доставляє товари по Києву та Київській області, а також до інших регіонів України. Доставку продукції ми здійснюємо за допомогою перевірених кур’єрських служб на Ваш вибір. Якщо є можливість, клієнт особисто забирає своє замовлення у нашому магазині, розташованому у Києві.

 

Чи маю можливість приїхати до вас в офіс?

Наш магазин є у Києві. Кожен клієнт без проблем зможе ознайомитися з товаром наживо, отримати більш детальну інформацію про продукцію, що цікавить, і відразу ж придбати його. Про наявність необхідного Вам товару в телефонному режимі можна дізнатися, чи він у магазині. Якщо на той момент його не буде, то до Вашого приходу ми доставимо продукцію з нашого складу.

 

Які є способи оплати?

1. Замовлення оплачується в режимі онлайн будь-якою карткою Visa/MasterCard.
2. Оплата готівкою або післяплатою при отриманні товару в офісі або у відділеннях служби доставки. На вимогу видається товарний чек.

 

Як визначити, який обсяг засобу необхідний саме вам?

Наприклад, для обробки одного вашого холодильника, одного спрею Odorgone Professional for Home (універсальний для дому) – 500мл вистачить на цілий рік!

 

Як позбутися запаху гнилі та/або вогкості в холодильнику та видалити назавжди запах зіпсованих продуктів у ньому?

Яким чином видалити в мікрохвильовій печі (НВЧ печі) або духовці неприємні запахи: гарі, їжі, що пригоріла, та інші?

Як позбутися запаху вогкості, затхлості, прілості, гнилі, а також запаху грибка в посудомийній та пральній машині?

Як обробити побутові прилади Одоргоном (Odorgone)?

Для початку обов’язково відключаємо побутову техніку від мережі, потім видаляємо всі частинки їжі, патьоки, гнилості з усієї поверхні приладу. Після цього промиваємо мильним розчином (вода + мило) всі доступні панелі, гумові ущільнення, прибираючи всі джерела неприємного запаху. Далі обов’язково сушимо або протираємо сухим рушником.

Після очищення обробляємо Одоргоном (Odorgone), розпорошуючи засіб по всій поверхні приладу. Робимо обробку у всіх легко-і важкодоступних місцях, відвертаючи, при необхідності, гуми ущільнювачів. У мікрохвильовій печі також розпорошуємо засіб на всі панелі, дверцята та інші елементи. Не заливаємо перфораційні отвори на стіні, оскільки це випромінювач мікрохвиль. Також акуратно працюємо з панелями управління, кнопками тощо, не «заливаючи» їх Одоргоном, бо основа засобу вода – провідник електрики. Завжди будьте обережні, працюючи з електричними приладами!

Для того щоб всі натуральні компоненти Одоргона, а їх більше тридцяти, вступили в реакцію нейтралізації молекул неприємного запаху, необхідний кисень (повітря). Тому після обробки не закриваємо, а лише прикриваємо дверцята, для доступу кисню, і залишаємо на 3 години. Далі, при необхідності, проводимо обробку ще 2 рази з інтервалом 3 години.

Буває досить і 1-2 обробок Одоргоном, все залежить від ступеня забрудненості приладу і як довго він знаходився в такому стані.

Звичайно, продукти продовжують псуватися, м’ясо та риба підтікають, і запах починає проявлятися знову. Але, Одоргон, також має чудову властивість накопичуватися на поверхні, створюючи захисну плівку, і при подальшій взаємодії з молекулами неприємного запаху благополучно видаляє їх. Це абсолютно безпечно для вас та ваших продуктів.

Таким чином, ви проводите бактерицидну обробку, видаляючи всі запахи, і чим більше ви користуєтеся Одоргоном (Odorgone), тим активніше він допомагає (ефект накопичення) і менше витрачається. Рекомендація: обробляти побутову техніку кожні 3-6 місяців залежно від віку побутового приладу.

Обробка м’яких, пористих поверхонь більш трудомістка порівняно з твердими. Витрата засобу Одоргон (Odorgone) залежить від того, наскільки сильно та глибоко просочилася поверхня джерелом запаху та від часу перебування під його впливом.

1: Зробити попереднє збирання мильним розчином і просушити; 2: Рясно розпорошуємо Одоргон (Odorgone) на все джерело запаху, за потреби «шприцуємо» (диван, крісло, матрац). Для забезпечення ефективної роботи засобу та запобігання вивітрюванню, оброблену поверхню прикриваємо плівкою; !: обробка проводиться 3 рази, кожні три години.

Для вирішення цих завдань використовуйте:

OdorGone Professional for Home 500ml (Для будинку універсальний)
OdorGone Professional for Home 200ml (Для будинку універсальний)
OdorGone ANIMAL GOLD 500ml (Для тварин)
OdorGone ANIMAL GOLD 200ml (Для тварин)

 

Як видалити запах у вологих приміщеннях: ванній кімнаті, душовій, позбутися запаху вогкості, гнилі, старих труб, каналізації, запаху сечі та фекалій?

Як на кухні та в кімнатах усунути запах: згорілої їжі, гару, смаженої риби, котлет тощо?

Як легко видалити запахи гару, диму, сигарет у будь-яких приміщеннях?

Що робити якщо, ви переїхали в нову чи стару квартиру і не можете позбутися неприємного запаху колишніх господарів, запаху старого ремонту чи запаху нових меблів?

Як прибрати неприємний запах затхлості в приміщенні чи запах старої людини?

Як прибрати неприємні запахи в шафі та комоді?

У вас неприємність? Була пожежа, і ви не знаєте, як впоратися із запахами гару, диму та кіптяви?

Як зробити обробку приміщень?

Для обробки приміщень: туалету, кухні, ванної, душової, житлових кімнат, приміщень під куріння, для видалення запахів: диму, гару (у тому числі після пожежі), сигарет, вогкості, гнилі, запаху блювання, сечі та фекалій. Спочатку необхідно зробити прибирання мильним розчином, змити забруднення, гар, кіптяву, видалити всі джерела запаху. Речі, штори, скатертини випрати і обробити OdorGone. Як прати з Одоргон та скільки додавати на прання дивіться далі в інструкції.

Рясно розпорошуємо OdorGone на всі поверхні в приміщенні: стеля, стіни, меблі. Витрата засобу залежить від ступеня забруднення поверхні, що становить: 10-100 мл. на 1м2. Закриваємо вікна та двері на 10 – 15 годин. Потім робимо провітрювання у приміщенні. Після цього необхідно закрити вікна, почекати 24 години, повторити обробку (при необхідності).

При видаленні запаху повітря досить 2-3 натискання на 1м3 повітря. Або просто, на відстані витягнутої руки розпорошуємо засіб під стелею приміщення.

Використовувати засіб Odorgone Professional for Home (універсальний для дому – Одоргон) зручно у будь-якому випадку. У спреях 500мл та 200 мл, або Odorgone MAX в упаковці 5л (при обробці великих площ, для сильно забруднених поверхонь).

Для вирішення цих завдань використовуйте:

OdorGone Professional for Home 500ml (Для будинку універсальний)
OdorGone Professional for Home 200ml (Для будинку універсальний)
OdorGone ANIMAL GOLD 500ml (Для тварин)
OdorGone ANIMAL GOLD 200ml (Для тварин)